Geg 28 19:00

Lina ŠTALYTĖ – FROM PARIS WITH LOVE

Lina ŠTALYTĖ / balsas
Jurgis SAKALAUSKAS / gitara
Armanas ISOJAN / boso gitara
Aleksandras ROGOŽA / būgnai

Užaugusi apsupta folk, džiazo ir gospel muzikos, dainininkė ir dainų autorė Lina Štalytė šiuo metu kuria ir koncertuoja Paryžiuje.

Paryžiuje Lina energingai studijuoja džiazo bei šiuolaikinės muzikos vokalą, organizuoja savo koncertus pradedant nuo Lietuvos bendruomenės organizuojamų renginių iki teminių džiazo, bosanovos ar soul muzikos koncertų, kuriuose nuolat skamba nauja programa, akomponuojama šarmingų su Lina grojančių muzikantų.

Užsispyrimas padėjo Linai pasiekti tą, ką galime vadinti pirmaisiais jos karjeros žingsniais – 2012 metais išleistas pirmasis folk (dainuojamosios poezijos) stiliaus autorinių dainų albumas „VAKARAMS“ , o antrasis albumas šiuo metu tvarkomas įrašų studijoje.

Emocionalus ir skaidrus Linos balsas ją išskiria iš kitų atlikėjų. Linos kurtų dainų tekstai kalba apie meilę, apie žmonių santykius, jų istorijas. Duokite Linai gitarą ar pasodinkite ją prie pianino – ji jums papasakos Joni Mitchell istoriją, perteiks Billie Holiday melancholiją, ir užlies aistra kaip atlikėja Sade. Lina išsirito iš dainuojamosios poezijos kokono ir šiandien tapo soul muzikos atlikėja, kurios balse jaučiame meilę afro-amerikietiškai muzikai. Šiandien Lina dirba su įvairiais muzikantais (urban gospel, džiazo, soul, hip-hop, elektroninės muzikos atlikėjais), kuriuos sutinka koncertų ar jam session metu.

Artimieji Liną vadina gėlių vaiku – retro šukuosenos, didelės gėlės plaukuose bei žvilgsnis į gyvenimą su didele šypsena. Ji įsimylėjusi gyvenimą.

Ši imli mergina jokiai progai neleidžia praslysti pro jos rankas – ji šimtu procentų išgyvena muziką ir kūrybinius ieškojimus, o koncertų metu pasakoja žmonėms, kokį gražų ji mato pasaulį.

www.lina-stalyte.com

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/maniacs/domains/maniacs.lt/public_html/ramybe/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405